Пиво, форум о пиве
Список форумов Мир Пива, пиво Вход Регистрация FAQ Пользователи Поиск

Список форумов Мир Пива, пиво » Пивной бизнес » Уманьпиво. Офіційне представництво На страницу 1, 2, 3  След.
Уманьпиво. Офіційне представництво
СообщениеДобавлено: Пт Апр 18, 2014 9:19 am Ответить с цитатой
Уманьпиво

Шановні форумчани,

у зв'язку з розширенням виробництва (на початку 2014 року ми запустили нову лінію з розливу кегового пива) завод "Уманьпиво" запрошує до співпраці оптових клієнтів: дистриб'юторів в регіонах, мережі живого пива і невеликі магазини.

Якщо ви хочете працювати безпосередньо iз заводом, стати офіційним дистриб'ютором в своєму регіоні або працювати з представником заводу – зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом:

відправте нам особисте повідомлення на форумі , залишіть заявку на нашому сайті або зателефонуйте нам за номером: ( 096 ) 029 29 29 .

Ми зв'яжемося з вами й обговоримо всі умови співпраці.

(у заявці прохання вказати ім'я , телефон , e - mail , регіон , кілька слів про ваш бізнес і плани розвитку; *ваші дані нікуди не передаватимуться) .

Ми пропонуємо

Кегове пиво
• Жигулівське з Умані
• Вайсбург
• Пшеничне
• Медове

Пляшкове пиво
• Жигулівське з Умані
• Вайсбург
• Пшеничне
• Медове
Новинка! «Уманське копчене» до 1 травня

Питання надання обладнання вирішується індивідуально.

З 2008 року на заводі « Уманьпиво » встановлене німецьке устаткування: циліндрично -конічні танки і СИП - станції , які автоматично миють і дезінфікують все обладнання. Ніяких « пластівців » в кегах і кислого пива.

Керівництвом на 2014 рік поставлено завдання - завантаження машини на заводі протягом 1 години.

Безпосередньо від заводу або через дистриб'юторів наші клієнти отримують рекламну підтримку: наклейки, банери, цінники, плакати, шелфтокери і фірмові келихи.

Дзвоніть нам за телефоном: ( 096 ) 029 29 29.

P.S. На літо завантаження краще планувати заздалегідь. З початку червня з новими клієнтами ми рідко починаємо працювати. У цей період для нас важливо не підвести існуючих клієнтів і все вчасно відвантажити.

Последний раз редактировалось: Уманьпиво (Пт Янв 29, 2016 9:31 am), всего редактировалось 1 раз
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Re: Уманьпиво. Офіційне представництво
СообщениеДобавлено: Пт Апр 18, 2014 10:05 am Ответить с цитатой
Бомболюк

Уманьпиво писал(а):
Керівництвом на 2014 рік поставлено завдання - завантаження машини на заводі протягом 1 години.

ПроверимSmile

СообщениеДобавлено: Вс Апр 20, 2014 12:56 am Ответить с цитатой
Corwin Celebdil

Любопытно. Мне позавчера в одном заведении сказали, что у Вайсбурга вкус поменялся. Я попробовал, показался мягче чем обычно, но могло именно что показаться, так как до этого пил другое пиво :) Действительно сменилась рецептура или просто искаженная информация из-за запуска новой линии?

Ну и о "Копченном" — поставки в Киев же будут? Или нужно ехать в Умань?

Моя коллекция пивных бокалов и кружек
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
СообщениеДобавлено: Вс Апр 20, 2014 10:18 am Ответить с цитатой
Dmytro

Бомболюк писал(а):
Уманьпиво писал(а):

ПроверимSmile

А если бы так: "Виконання заявки Дистрибьютора на заводі протягом години". Лимонада полмашины нахерячат, и жлепайте Smile
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
СообщениеДобавлено: Пт Апр 25, 2014 6:02 pm Ответить с цитатой
Уманьпиво

Corwin Celebdil писал(а):
Любопытно. Мне позавчера в одном заведении сказали, что у Вайсбурга вкус поменялся. Я попробовал, показался мягче чем обычно, но могло именно что показаться, так как до этого пил другое пиво Smile Действительно сменилась рецептура или просто искаженная информация из-за запуска новой линии?

Ну и о "Копченном" — поставки в Киев же будут? Или нужно ехать в Умань?

Рецептура не изменялась, поэтому наверное показалось)

«Уманське копчене» - рецептуру отработали. Мощностей должно хватить на всех партнеров. Планируем, что и до Киева доедет. Относительно поставок по Киеву можно обсудить с помощью почты info@umanpivo.ua

Спасибо.
СообщениеДобавлено: Пт Апр 25, 2014 6:06 pm Ответить с цитатой
Уманьпиво

Бомболюк писал(а):
Уманьпиво писал(а):

ПроверимSmile

Для этого мы будем делать все возможное.
СообщениеДобавлено: Пт Апр 25, 2014 6:08 pm Ответить с цитатой
Уманьпиво

Dmytro писал(а):
Бомболюк писал(а):
Уманьпиво писал(а):

ПроверимSmile

А если бы так: "Виконання заявки Дистрибьютора на заводі протягом години". Лимонада полмашины нахерячат, и жлепайте Smile

Dmytro, просим уточнить вопрос, не до конца понятно. Спасибо.
СообщениеДобавлено: Пн Май 19, 2014 9:26 pm Ответить с цитатой
Dmytro

Уманьпиво писал(а):
Dmytro писал(а):
Бомболюк писал(а):
Уманьпиво писал(а):

ПроверимSmile

Да что тут непонятного? Ваш лимонад, просто супер - это показывает последняя дегустация Smile Думаю, сработаемся.
СообщениеДобавлено: Пн Май 26, 2014 10:16 am Ответить с цитатой
Уманьпиво

Dmytro писал(а):
Уманьпиво писал(а):
Dmytro писал(а):
Бомболюк писал(а):
Уманьпиво писал(а):

ПроверимSmile

Да что тут непонятного? Ваш лимонад, просто супер - это показывает последняя дегустация Smile Думаю, сработаемся.

Dmytro, спасибо)))
СообщениеДобавлено: Чт Июн 05, 2014 11:30 am Ответить с цитатой
Уманьпиво

Шановні форумчани, на форумі проходить голосування за етикетку нового сорту пива "Уманське копчене" http://forum.beermir.com/viewtopic.php?t=8635&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=.
Приєднуйтесь!
СообщениеДобавлено: Вт Авг 12, 2014 3:19 pm Ответить с цитатой
Уманьпиво

Шановні форумчани, ми написали новину щодо нової етикетки для "Уманське Копчене"

http://umanpivo.ua/rezultati-golosuvannya-umanske-kopchene

Ми розуміємо, що результати несподівані. Тому готові відповісти на Ваші запитання.
СообщениеДобавлено: Вт Авг 12, 2014 6:46 pm Ответить с цитатой
pIvasik
Администратор

Из двух вариантов выбрали третий? И правильно сделали!
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail ICQ Number
СообщениеДобавлено: Ср Авг 13, 2014 11:26 am Ответить с цитатой
Уманьпиво

pIvasik писал(а):
Из двух вариантов выбрали третий? И правильно сделали!

pIvasik, будем надеяться, что это правильное решение. Ответ могут дать только покупатели.
«Уманьпиво» презентує нове пиво «Копчене» на KyivBeerFest
СообщениеДобавлено: Ср Авг 13, 2014 3:36 pm Ответить с цитатой
Уманьпиво

Уманський пивоварний завод «Уманьпиво» випускає нове, нетривіальне пиво – «Копчене», що створене за аутентичним методом копчення солоду. Презентація нового сорту напою відбудеться у рамках фестивалю KYIVBEERFEST 2014. Фестиваль пива триватиме з 28 по 31 серпня на ВДНГ (м. Київ), де напій вперше буде репрезентований широкому загалу.

Особливість «Копченого»

Уманське пиво «Копчене» суттєво відрізняється від інших сортів. Солод для цього напою висушується не у вугільних або електричних печах, як це зазвичай робиться усюди, а за стародавньою технологією, що народилася ще у 16-му столітті, а саме: у повноцінних коптильнях, де палають букові дрова. Саме дим від букової деревини надає солодові неповторний аромат.

Це пиво стане до вподоби тим, хто любить аромат вогнища, лісів, романтику походів та світанків на природі.

Особливість «Уманьпива» також у тому, що це один з небагатьох виробників, що вирощує ячмінь і переробляє його на солод самостійно. Це дозволяє контролювати якість сировини та створювати різні сорти хмільного напою з унікальними органолептичними характеристиками.
Слід зазначити, що завод «Уманьпиво» випускає виключно живе пиво, зварене з натуральної сировини.

Історія з етикеткою

Працюючи над етикеткою для нового сорту, завод «Уманьпиво» вирішив залучити до обговорення громадськість. Після попереднього відбору із 9 варіантів залишилося 2, з якими й були ознайомлені поціновувачі пива.

Було розгорнуто опитування на багатьох профільних ресурсах та у соцмережах. Кампанія знайшла відгук: із нею ознайомилось більше 170 тисяч людей, теми з обговореннями на форумах тримались в топі майже 2 тижні, а безпосередньо в опитуванні взяли участь 1023 любителі пива. Проте, думки розділилися майже навпіл, а у коментарях було залишено стільки конструктивної критики та зроблено стільки пропозицій, що «Уманьпиво» вирішив розробити принципово нову етикетку, з урахуванням побажань українців. Таким чином, обличчям «Копченого» пива став козак.

Участь у фесті

KyivBeerFest вже кілька років поспіль стає майданчиком для виробників пива, як великих, так і маленьких, де можна ознайомити зі своєю продукцією широку аудиторію, знайти нових прихильників та дистриб’юторів. А для поціновувачів пінного напою з усієї України це чудова можливість скуштувати нові сорти пива та визначити улюблений.
Одразу після закінчення фестивалю пиво «Копчене» надійде у широкий продаж.

Довідка: Пивоварний завод в Умані було засновано у 1878 році. За 135 років підприємство пройшло шлях від ручного виробництва до комп'ютеризованої пивоварні. Сьогодні на заводі використовується новітнє німецьке обладнання, а правильність технологічного процесу контролюється спеціалістами з Німеччини. Завод виготовляє лише живе пиво, не використовуючи жодних барвників чи консервантів. «Уманьпиво» – одне з небагатьох підприємств в Україні, що самостійно вирощує ячмінь та власноруч перетворює його на солод.

Дистриб’юторам:

Завод «Уманьпиво» розширив своє виробництво і запрошує дистриб’юторів для співпраці.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте:

• приємні ціни на продукцію
• різноманітні знижки і бонуси
• високоякісний товар, що завжди є в наявності

Про подробиці співпраці з «Уманьпиво» можна дізнатися на нашому сайті http://umanpivo.ua
СообщениеДобавлено: Ср Авг 13, 2014 3:44 pm Ответить с цитатой
sannikoff

неужели новая пробка? или просто фантазия дизайнера?
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
СообщениеДобавлено: Ср Авг 13, 2014 4:10 pm Ответить с цитатой
Dmytro

третий вариант, на мой взгляд, ориентирован на "пересічного українця", а если перевести, то на ""тупого обывателя" в глазах маркетолога". в нем все настолько стандартно, от казака до кружки, что аж тошнит.

резюме: на дизайнера "типа Шкрибляка" зажались

Последний раз редактировалось: Dmytro (Ср Авг 13, 2014 4:12 pm), всего редактировалось 1 раз
СообщениеДобавлено: Ср Авг 13, 2014 4:11 pm Ответить с цитатой
Corwin Celebdil

Дизайнер тот же, что и у Калуша. 99%.

СообщениеДобавлено: Ср Авг 13, 2014 4:14 pm Ответить с цитатой
sannikoff

я в соседней ветке тоже заметил сходство, но сказали что нет Cool
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
СообщениеДобавлено: Ср Авг 13, 2014 7:12 pm Ответить с цитатой
Dmytro

Не Ярослав, я у него спрашивал.
СообщениеДобавлено: Ср Авг 13, 2014 7:26 pm Ответить с цитатой
Corwin Celebdil

Тогда вопрос к этикеточникам.
Вот такой стиль оформления как в правой части (линия с волнистыми краями и точки по кругу) я точно у кого-то видел, но вот у кого именно в упор не помню.

СообщениеДобавлено: Ср Авг 13, 2014 11:07 pm Ответить с цитатой
Dmytro

Тогда вопрос к этикеточникам.
Вот такой стиль оформления как в правой части (линия с волнистыми краями и точки по кругу) я точно у кого-то видел, но вот у кого именно в упор не помню.

Калушеры.
СообщениеДобавлено: Чт Авг 14, 2014 8:27 am Ответить с цитатой
Бомболюк

Сакраментальный вопрос к представителям Уманского Пивзавода: Планируете ли вы решать вопрос с возвратами? Если да, то когда? Не хочу сказать, что брака много, но все же он имеет место, это производство. Завод возраты не возмещает. Я не говорю о 20л в кеге, я говорю о тех случаях когда клиенту приезжает кег свежего пива, а там кисляк, то же со стеклом, когда 3ех дневное пиво выпадает в осдок. Клиент справедливо требует возмещения, завод - стоит в стороне, кислое пиво оседает на складе.

СообщениеДобавлено: Пт Авг 22, 2014 12:32 pm Ответить с цитатой
Уманьпиво

Dmytro писал(а):
третий вариант, на мой взгляд, ориентирован на "пересічного українця", а если перевести, то на ""тупого обывателя" в глазах маркетолога". в нем все настолько стандартно, от казака до кружки, что аж тошнит.

Dmytro, спасибо за откровенный комментарий, хотя мы в корне и не согласны с тем, что написано.
СообщениеДобавлено: Пт Авг 22, 2014 12:37 pm Ответить с цитатой
Уманьпиво

Бомболюк писал(а):
Сакраментальный вопрос к представителям Уманского Пивзавода: Планируете ли вы решать вопрос с возвратами? Если да, то когда? Не хочу сказать, что брака много, но все же он имеет место, это производство. Завод возраты не возмещает. Я не говорю о 20л в кеге, я говорю о тех случаях когда клиенту приезжает кег свежего пива, а там кисляк, то же со стеклом, когда 3ех дневное пиво выпадает в осдок. Клиент справедливо требует возмещения, завод - стоит в стороне, кислое пиво оседает на складе.

Бомболюк, спасибо за комментарий.

Просим Вас дать нам больше информации по инциденту: с кем связывались от нашего завода, кто отказал? Прошу указать его имя и номер телефона! Укажите, когда это случилось? Какое 3-х дневное пиво выпадало в осадок? Какой город? Благодарим!

Мы в прошлом году встречались с неприятным моментом фальсификации нашего пива, когда продавали некий пивной продукт под нашей ТМ. Да и системных возвратов уже нет на пивзаводе последних 3 года. У нас на производстве строгая отчетность и контроль каждого налитого кега.

Вышлите, пожалуйста, информацию на почту info@umanpivo.ua
СообщениеДобавлено: Пт Авг 22, 2014 2:06 pm Ответить с цитатой
Dmytro

Уманьпиво писал(а):
Dmytro писал(а):

Dmytro, спасибо за откровенный комментарий, хотя мы в корне и не согласны с тем, что написано.

Почитайте блог уважаемого Александра Иджона. Он про пивной мракетинг все прямо пишет.

А мне, как потребителю, более важно что внутри бутылки.
 Уманьпиво. Офіційне представництво 
 Список форумов Мир Пива, пиво » Пивной бизнес