Пиво, форум о пиве
Список форумов Мир Пива, пиво Вход Регистрация FAQ Пользователи Поиск

Список форумов Мир Пива, пиво » Книга жалоб и предложений » Контакти з Оболонню
СообщениеДобавлено: Ср Фев 29, 2012 2:51 pm Ответить с цитатой
rostpyvo

Організатори останньої екскурсії або хтось інший, хто має справу з Оболонню,
прохання повідомити ім'я та контакти представника зв'язків з громадськістю. Буду вдячний. Потрібно для пропозиції, реалізація якої буде цікавою багатьом з нас. Можливо, відомий їх мейл.
Повідомяти краще безпосередньо на мою поштову скриньку: rostpyvo@gmail.com
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
СообщениеДобавлено: Ср Фев 29, 2012 3:14 pm Ответить с цитатой
ivanov

Надіслав.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
СообщениеДобавлено: Чт Авг 02, 2012 5:45 pm Ответить с цитатой
rostpyvo

Колеги,
вище ви бачите мій запит про контакт з Оболонню. дякую Ivanov'у за тел. п. Оксани. Хочеться розповісти про подальші справи.
Я хотів запропонувати їм продовження співпраці у видавничій сфері. багато кому відома моя книга "Пиво в кулінарних рецептах" (вид. 2001, тому на форумі не згадувалась). Як видно з її сторінок, спонсором тоді виступила саме Оболонь. Від себе додам, що за це вона отримала право вмістити у виданні широку рекламу та використати значну частину тиражу з презентаційною метою.
Пізніше я значно доопрацював текст, підготувавши замість 270 рецептів уже 700 та оновивши і реструктуризувавши супутню інформацію. І знову, власне за наданим тел. п. Оксани, я 2.03.2012 звернувся з пропозицією про видання нового варіанту. А чому б і ні, правда? Можливо ж, що досвід підприємства з використання книги у своїх цілях виявився хорошим, і вони знову не проти...
Відповідь п.Оксани на пропозицію (навіть варіанти кошторису прикладались) була швидкою. Суть: маємо примірник старого видання, розглянемо і з г о д о м повідомимо результат (виділення моє).
Непоганий початок? Проте, далі - мовчання. 3.05.2012 я відважився ввічливо нагадати про себе - мовляв, можливо, технічні причини... У відповідь мовчанка, по цей день. Нове нагадування від 28.07.2012,в якому я дозволив собі продемонструвати легке роздратування (грішний...), нічого не змінило.
Це роздратування я висловив наступними словами (цитата):
Після того, як пройшло у десятки разів більше часу, ніж потрібно для прийняття навіть набагато складнішого рішення, я остаточно зрозумів, що Ваше підприємство не зацікавлене у співробітництві.
Повністю визнаю Ваше право не таку позицію.
Але не розумію іншого: чому "Оболонь" прагне вирізнитись серед усіх великих і маленьких фірм світу тим, що ігнорує неписані, але реальні у ділових колах закони: а) про обов'зкову відповідь на будь-чиє звернення; б) про виконання власних обіцянок, якої б дрібниці вони не стосувались. В останньому випадку посилаюсь на Ваш лист від 3.03.
Дійсно, я цілком визнаю можливість того, що Оболоні на потрібне нове видання, хоч і потенційний носій якої-завгодно їхньої реклами (нема коштів, неефективно себе показало і т.п.). Але чи маю я рацію у тому,що був у праві очікувати від закладу зі світовим досвідом ведення справ простої короткої і чіткої відповіді: ні, нам не потрібно - навіть без слів "дякуємо за звернення". Ну ніяк не можу собі уявити жодної зарубіжної компанії, яка б дозволила собі те, що продемонструвала Оболонь.
Не збираюсь спростовувати той позитив, який був висловлений на адресу п. Оксани вище, за співробітництво з форумчанами. Але щось тут таки є? Що, як ви, шановні колеги. думаєте? особливо ті,хто спілкувався з п.Оксаною особисто.
Спасибі за ознайомлення з цим рекордним за своїм об'ємом текстом.
СообщениеДобавлено: Пт Авг 03, 2012 9:31 am Ответить с цитатой
ivanov

Думаю, що Ви, шановний пане Ростислав, трішки зарано вимагаєте від вітчизняного підприємства ввічливості та етикету європейського рівня. Я не знаю, з яких причин Вас не поінформували про остаточне рішення Оболоні за Вашим зверненням, але я особисто не вважаю це якимось страшним гріхом. Можливо просто забули, загубили контакти тощо... Такі питання, як мені здається, вирішуються одним телефонним дзвінком, а не відкритими зверненнями до прогресивної пивної громадськості цілої України. Rolling Eyes
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
СообщениеДобавлено: Пт Авг 03, 2012 9:36 pm Ответить с цитатой
rostpyvo

Дуже вдячний за висловлену думку.
Пара маленьких зауважень, з вашого дозволу.
Я не намагаюсь вирішити ці проблеми шляхом звернення до шановної громади, а тільки подаю інформацію. Чи важлива, чи актуальна вона - кожний пише те, що його зачіпає.
Про можливість загублених контактів. В ел. пошті сліди так легко не втрачаються, ви знаєте. І друге: через два місяці після обіцяної ними і не отриманої мною відповіді я нагадав про себе, і це теж не дало результату - я написав про це вище.
І останнє. очікувати і навіть вимагати європейських підходів варто завжди. Інакше ми їх не дочекаємось. А кожний же рано чи пізно спіткнеться об щось подібне. Але дану фірму ніби ж і не треба повчати, їх ділові контакти широчезні, і їх результати явно не робляться тими підходами, які я відчув на собі. Отже, щось таки вміють!..
Добре, обмінялись думками, а бальшого зараз і не треба.
Проте, якби хтось знав інші шляхи, щоб книга побачила світ - буду дуже вдячний за підключення. Вона багато кому була б цікавою і корисною.
СообщениеДобавлено: Пт Авг 03, 2012 10:09 pm Ответить с цитатой
goddy

Пане Ростиславе! А Ви напішіть на Оболонь, що у зв'яку з тим, що вони мовчать, Ви маєте наміри звернутися з цією пропозицією до Карлсберг Груп. Вони давні конкуренти Оболоні, та якщо це з ними вирішиться станеться великий негатив до іміджу Оьолоні і вони це розуміють.

СообщениеДобавлено: Вс Авг 05, 2012 8:38 pm Ответить с цитатой
rostpyvo

Я вже спробував звернутись на Карлсберг Україна, коли зрозумів, що Оболонь - уже не партнер. Їх позиція: оскільки перше видання спонсорувала Оболонь (хоча і без копірайту для пивоварів), підключатись до нового видання, хоча й значно переробленого та доповненого, не вважають за доцільне. Моя думка: досить шляхетно, незважаючи на те, що і вони, і я втрачаємо від цієї відмови.
 Контакти з Оболонню 
 Список форумов Мир Пива, пиво » Книга жалоб и предложений